Wieszak na ubrania można dopasować do różnych pomieszczeń

Łatwy do montażu wieszak na ubrania może znaleźć się w domowym przedpokoju lub biurowym korytarzu czy poczekalni. To element wyposażenia, który można dopasować do estetyki i metrażu danego pomieszczenia. Wykonany z płyty wiórowej laminowanej wieszak na ubrania ułatwia przechowywanie okryć wierzchnich, wyrobów galanteryjnych, apaszek, a także innych przedmiotów codziennego użytku. Metalowe haczyki z regulowanymi zawieszkami,… Czytaj dalej Wieszak na ubrania można dopasować do różnych pomieszczeń

Jak wybrać idealną szafkę na buty?

​Zakup szafki na buty nie jest zadaniem prostym. Często musi ona nie tylko idealnie pasować do naszego przedpokoju, ale również zmieścić naprawdę pokaźną ilość obuwia oraz spełniać inne, dodatkowe funkcje – a wszystko to czasem na naprawdę małej przestrzeni. Dzisiaj jednak podpowiemy jak wybrać szafkę na buty w taki sposób, aby być z niej zadowolonym… Czytaj dalej Jak wybrać idealną szafkę na buty?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przedpokój

Co warto mieć w przedpokoju?

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dlatego przedpokoju absolutnie nie powinniśmy traktować jak pomieszczenia mało ważnego – to właśnie miejsce jako pierwsze zobaczą wszyscy odwiedzający nas goście. To także zobaczą, gdy będą opuszczali nasz dom po wizycie. A więc wrażenia z przedpokoju mogą zdeterminować to, jak zapamiętają całe nasze mieszkanie. A i domownikom milej się… Czytaj dalej Co warto mieć w przedpokoju?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przedpokój

Oryginalne meble do przedpokoju

Tradycyjnie meble ustawialiśmy pod ścianami, zostawiając środek pomieszczenia wolny. Jednak w nowoczesnych aranżacjach meble swobodnie wędrują w przestrzeni, opuszczając wygodne stanowisko przy ścianie. Dostosowując się do nowych trendów, projektanci coraz częściej tworzą więc meble, które nie mają „pleców” i mogą być dowolnie aranżowane w przestrzeni. Przyjrzyjmy się kilku interesującym propozycjom. Regał – przegroda z płyty… Czytaj dalej Oryginalne meble do przedpokoju

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przedpokój

Jak wybrać ławkę do przedpokoju?

Ławka w przedpokoju to mebel, który nie wydaje nam się obowiązkowym wyposażeniem tego pomieszczenia, ale wystarczy ustawić ją tam choć na chwilę, a już nie będziemy sobie wyobrażali życia bez niej. Jaką funkcję pełni ławka w przedpokoju? Przede wszystkim jest wygodnym siedziskiem – można z niej skorzystać, gdy chcemy założyć buty. W przedpokoju bez miejsca… Czytaj dalej Jak wybrać ławkę do przedpokoju?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przedpokój

Jak przechowywać obuwie w przedpokoju? Oto kilka pomysłów!

Szafka na buty to mebel niezbędny w każdym przedpokoju. Nawet jeśli dysponujemy oddzielną i obszerną garderoba, w przedpokoju warto mieć szafkę, w której schowamy aktualnie używane obuwie. Jeśli garderoby brak, przedpokój zwykle musi pomieścić wszystkie buty domowników – a to naprawdę pokaźna liczba! Szafa w zabudowie To najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o miejsce do przechowywania… Czytaj dalej Jak przechowywać obuwie w przedpokoju? Oto kilka pomysłów!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Przedpokój