Wieszak na ubrania można dopasować do różnych pomieszczeń

Wiszący wieszak do przedpokoju GAMA 11 jasny grafit

Łatwy do montażu wieszak na ubrania może znaleźć się w domowym przedpokoju lub biurowym korytarzu czy poczekalni. To element wyposażenia, który można dopasować do estetyki i metrażu danego pomieszczenia.

Wykonany z płyty wiórowej laminowanej wieszak na ubrania ułatwia przechowywanie okryć wierzchnich, wyrobów galanteryjnych, apaszek, a także innych przedmiotów codziennego użytku. Metalowe haczyki z regulowanymi zawieszkami, które mają oferowane przez nas wieszaki na ubrania, umożliwiają ich dopasowanie do indywidualnych preferencji użytkowników wybranego modelu wieszaka. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wyrób tego rodzaju polskiej marki. Rekomendowany przez nas wieszak ścienny na ubrania posiada krawędzie oklejone obrzeżem PCV o grubości 1 mm. To wyrób wyróżniający się solidną konstrukcją i estetycznym wyglądem. Ten funkcjonalny wieszak na ubranie posiada piękny kolor dąb Craft złoty.

Wieszak na ubrania w stylu loftowym lub skandynawskim

Wieszak loftowy metalowy z półką
Wieszak loftowy metalowy z półką

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można także wysokiej jakości wieszak na ubranie w kolorze śnieżnej bieli. To solidnie wykonany wyrób meblarski, który posiada trzy funkcjonalne haczyki o idealnie wyprofilowanych, lekko zaokrąglonych krawędziach. Dzięki temu ubrania na wieszakach nie ulegną uszkodzeniu mechanicznemu, spowodowanemu zahaczeniem o ostre końce tych elementów. Rekomendowany przez nas biały wieszak ścienny na ubrania 60 cm gamma 14 posiada funkcjonalną górną półkę, na której można przechowywać czapki, szaliki i rękawiczki, a także drobne produkty galanteryjne. Właściciele mieszkań i biur loftowych mogą zdecydować się z kolei na wieszak do przedpokoju Loft 70 cm. Produkt ten posiada unikalną konstrukcję. Został on wykonany z metalu pokrytego proszkowo farbą w kolorze czarnym lub białym w wersji półmatowej. Ten efektownie wyglądający wieszak na ubranie ma bardzo szeroką górną półkę i 5 funkcjonalnych haczyków.

Warto przeczytać: Jak dobrze wybrać meble kuchenne

Nowoczesny wieszak na ubrania to element wyposażenia holu, przedpokoju lub korytarza. Umożliwia on swobodne przechowywanie odzieży wierzchniej.