Szafki łazienkowe stojące to funkcjonalne meble

Wyposażenie łazienki to zadanie bardzo odpowiedzialne i wymagające zakupu odpowiednich mebli, takich jak szafki łazienkowe stojące. Te wyroby meblarskie muszą być specjalnie wykonane, by sprostać warunkom panującym w pomieszczeniach łazienkowych. Łazienka to miejsce, w którym panują specyficzne warunki. Parująca i płynąca woda powoduje powstawanie wilgoci. To również pomieszczenie, w którym wzrasta temperatura w momencie używania… Czytaj dalej Szafki łazienkowe stojące to funkcjonalne meble

Wybieramy meble do łazienki! Co warto wiedzieć przed zakupem?

​ Wybór mebli łazienkowych nie jest zadaniem prostym – podobnie jak sama łazienka, meble w niej muszą spełniać naprawdę wiele zadań. Wiele osób będzie stawiało na ich praktyczność, dla innych koniecznością będzie klimat, który mają współtworzyć. W tym wszystkim nie można zapomnieć też o tym, że to zakup na lata, dobrze więc wybrać meble po… Czytaj dalej Wybieramy meble do łazienki! Co warto wiedzieć przed zakupem?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Jak dobrze zaplanować rozmieszczenie szafek w łazience?

Aranżacja łazienki nie jest prosta. Często zdarza się, że to pomieszczenie niewielkie i nieustawne, A do tego łazienkę zwykle urządzamy raz na kilka lat i potrzebujemy mebli trwałych oraz funkcjonalnych, a przy tym estetycznych. Od tego, jak zaaranżujemy to pomieszczenie zależy komfort codziennego życia. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu łazienki. Co na ścianach?… Czytaj dalej Jak dobrze zaplanować rozmieszczenie szafek w łazience?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Szafki łazienkowe pod umywalkę

Jaka jest nowoczesna łazienka? Absolutnie dominującym trendem jest nowoczesny minimalizm, choć nieśmiało pojawiają się wnętrza inspirowane stylem vintage. Najpopularniejsze rozwiązania w zakresie mebli łazienkowych to jednak nadal biel, geometryczne kształty, dodatek szkła i metalu. Podpowiadamy, jak wybrać szafkę pod umywalkę, by urządzić modne i praktyczne wnętrze łazienkowe. Jakie funkcje pełni szafka pod umywalką? Przede wszystkim… Czytaj dalej Szafki łazienkowe pod umywalkę

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Jaki rodzaj baterii do wanny wybrać?

Wybór baterii wannowej to poważna decyzja. Bo choć z zewnątrz wiele rozwiązań wygląda podobnie, w tym przypadku nie możemy opierać się tylko na estetyce– liczą się parametry techniczne. Bateria wannowa musi być też znakomitej jakości i solidna – taka, by można ją było użytkować bezawaryjnie przez lata, bo demontaż całego systemu i konieczność naprawy poważnie… Czytaj dalej Jaki rodzaj baterii do wanny wybrać?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Jak wybrać dobry prysznic?

Dyskusje o tym, czy lepszy jest prysznic czy wanna toczone są od lat i póki co nie zanosi się na to, by którakolwiek strona sporu przekonała oponentów. Dziś skupmy się więc na zwolennikach prysznica. Jaki prysznic wybrać? Jak zaaranżować kabinę prysznicową w łazience? Jakie trendy panują obecnie w tej dziedzinie? Wybierając prysznic jesteśmy ograniczeni wymiarami… Czytaj dalej Jak wybrać dobry prysznic?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka

Jak wybrać szafkę pod umywalkę?

Szafka pod umywalkę to jeden z najważniejszych mebli w łazience. Od dobrego jej doboru zależy nie tylko wygląd łazienki, ale też wygoda korzystania z niej. Jakie szafki pod umywalkę są teraz modne i jak dopasować szafkę do wnętrza? Z naszym poradnikiem nie będzie to trudne zadanie. Zacznijmy od tego, jakie są najpopularniejsze typy szafek pod… Czytaj dalej Jak wybrać szafkę pod umywalkę?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Łazienka