Vinsar

Kompleksowa
realizacja

Projekt, wykonawstwo, opieka serwisowa

Instalacja c.o., wod-kan, p-poż oraz wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w szkole we Wrocławiu

Adres inwestycji

Wrocław, ul. Rumiankowa


Efekt

Wykonaliśmy system grzewczy oparty o kotłownię gazową składająca się z trzech kotłów kondensacyjnych pracujących w systemie kaskadowym obsługującą kilka obiegów grzewczych oraz podgrzew ciepłej wody użytkowej. Ponadto kotły gazowe dostarczają ciepło do central wentylacyjnych zamontowanych na dachu budynku. Ciepło dystrybuowane jest do poszczególnych pomieszczeń przygotowanymi na wymiar ocynkowanymi kanałami w izolacji. W halach sportowych nawiewane jest za pomocą dysz dalekiego zasięgu.

System grzewczy został wykonany w systemie PEX-AL-PEX VINSAR oraz w oparciu o grzejniki płytowe Termoteknik wyposażone w głowice termostatyczne VINSAR.

Dodatkowo pomieszczenie serwerowni, ze względu na wysoką temperaturę generowaną przez pracujące w nim urządzenia, zostało wyposażone w dopasowany do niego system klimatyzacji.


W projekcie wykorzystano następujące produkty


Galeria zdjęć


Tagi: centralne ogrzewanie, kondensacyjny kocioł gazowy, instalacja wod-kan, klimatyzacja, instalacja wodna, wentylacja mechaniczna, centralne ogrzewanie gazowe, wentylacja, gazowe ogrzewanie, instalacja p.poż., instalacja przeciwpożarowa, kondenscyjny kocioł gazowy, kotły gazowe w systemie kaskadowym

    wróć do listy realizacji

Zapytaj o bezpłatne doradztwo

Odwiedzimy Cię w dogodnym terminie.