Vinsar

Kompleksowa
realizacja

Projekt, wykonawstwo, opieka serwisowa

Kim jesteśmy

Kompleksowe wykonawstwo instalacji – od ponad 25 lat

Firma VINSAR działa na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Od początku istnienia naszą misją stało się zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi w zakresie wykonawstwa instalacji grzewczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych oraz wykorzystujących alternatywne źródła energii.

Rozwijamy się dla Ciebie

Zbudowaliśmy markę o ogólnokrajowym zasięgu, odpowiadającą na potrzeby współczesnego rynku, która - jako jedyna w Polsce, posiada odpowiednie zasoby do poprowadzenia całego procesu inwestycyjnego.

Zawsze blisko Klienta

Zapewniamy bezpłatne doradztwo i partnerstwo na każdym etapie współpracy - od projektu instalacji, przez jej wykonawstwo aż po wieloletnią opiekę serwisową. Jesteśmy producentem materiałów i urządzeń z zakresu techniki grzewczej i armatury sanitarnej. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za jakość, terminowość i precyzję wykonanych prac. Doradcy VINSAR wspierają Klientów w doborze nowoczesnych, funkcjonalnych i energooszczędnych rozwiązań, które pozwalają znacząco obniżyć koszty eksploatacyjne oraz zwiększyć komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Zapytaj o bezpłatne doradztwo

Odwiedzimy Cię w dogodnym terminie.