Vinsar

Kompleksowa
realizacja

Projekt, wykonawstwo, opieka serwisowa

Co robimy

Instalacje – nasza specjalność od 1991 roku

VINSAR specjalizuje się w dystrybucji i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu instalacji. Towarzyszymy Klientowi przez cały proces inwestycyjny, biorąc pełną odpowiedzialność za realizowane prace. Doradcy techniczni VINSAR analizują każdą instalację pod wieloma względami, m.in.: technologicznym, ekonomicznym i funkcjonalnym. Dzięki temu nasze instalacje są perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

PROWADZENIE CAŁEGO PROCESU INWESTYCYJNEGO

Kliknij na poniższe elementy i dowiedz się więcej.

Bezpłatne doradztwo konsultantów technicznych

Rozpoczynamy współpracę już na etapie planu. Dzięki temu Klient ma możliwość przekazania nam swoich wymagań i oczekiwań dotyczących inwestycji, a nasi doradcy techniczni są w stanie przekuć te pomysły w realne plany.

Świadczymy usługę doradztwa technicznego bezpłatnie. Chcemy w ten sposób pomóc osobom budującym, remontującym lub modernizującym w trafnym dobraniu odpowiednich rozwiązań dla ich domu. Za każdym razem nasi doradcy przedstawiają wszystkie wady oraz zalety konkretnego rozwiązania dając Klientowi pełną, profesjonalną wiedzę.

Konsultacje z naszymi doradcami technicznymi to gwarancja wyboru optymalnego rozwiązania, które jest najlepiej dopasowane do oczekiwań, możliwości oraz zaplanowanego budżetu. Nasze doradztwo to gwarancja wyboru właściwych instalacji.

Świadczymy również odpłatne ekspertyzy termowizyjne budynków, które na życzenie Klienta mogą być poszerzone o ocenę przenikalności przegród budynku oraz uproszczony audyt energetyczny budynku.

Na tym etapie Klient ma możliwość sfinansowania zakupu wraz z montażem do wartości 80 000 zł. Podczas spotkania nasz konsultant przedstawi warunki oferty oraz wyliczy wysokość raty. Finansowanie Credit Agricole Raty to wygodny sposób płatności, który jest dostępny w każdym z naszych punktów sprzedaży.

Przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb i budżetu

Po rozpoznaniu potrzeb inwestora nasi specjaliści przygotowują ofertę, w której Klient poznaje wszelkie elementy niezbędne do zaplanowanych instalacji. Pozwala to w łatwy sposób prowadzić dalsze rozmowy o ewentualnych korektach w ofercie. Dbamy o pełną przejrzystość i czytelność naszych ofert, tak aby były zrozumiałe dla osób nieposiadających specjalistycznej, technicznej wiedzy.

Dzięki połączeniu kompleksowej sprzedaży urządzeń wraz z usługą montażu, Klient oszczędza 15% wartości inwestycji. Jest to związane ze zmianą stawki VAT z 23% na 8%. Finansując inwestycję z Credit Agricole Raty, może całość rozłożyć nawet na 96 miesięcy przez co wysokość miesięcznej raty nie obciąży domowego budżetu.

Oczywiście każdy Klient może liczyć ponadto na dedykowane rabaty uzależnione od specyfiki danego zamówienia.

Finansowanie w ramach Credit Agricole Raty

Credit Agricole Raty to niezwykle wygodne rozwiązanie finansowe. Można z niego skorzystać w każdym z naszych oddziałów. Kredyt może sięgać kwoty nawet do 80 000 zł, a system ratalny jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego Klienta. Spłata może być rozłożona nawet na okres 96 miesięcy. Dla większej wygody to Klient decyduje o comiesięcznym terminie spłaty, aby umożliwić dopasowanie dat spłaty poszczególnych rat do terminu, w którym otrzymuje się wynagrodzenie.

W celu uzyskania kredytu wymagamy jedynie niezbędnych dokumentów: dowodu osobistego oraz dokumentu poświadczającego źródło dochodów. Zapewnia to komfort, wygodę i minimum formalności. Dodatkowo Klient, który ma konto w banku Credit Agricole otrzyma pełny wgląd i kontrolę nad swoim kredytem już od pierwszego dnia dzięki dostępowi do serwisu internetowego CA24 oraz aplikacji na smartfony CA24 Mobile.

Projekt instalacji optymalnej pod kątem technicznym

Na życzenie Klienta przygotowujemy projekt instalacji, dzięki czemu dalsze wytyczne dla ekip montażowych są jasne i klarowne. Nasza kadra może przygotować projekty nie tylko dla domów jednorodzinnych, ale również dla budynków wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Projekty mogą dotyczyć właściwie każdego rodzaju instalacji, w tym: instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, instalacji wodo-kanalizacyjnych, instalacji gazowych czy szczegółowych projektów węzłów cieplnych i kotłowni.

Montaż z udziałem autoryzowanych ekip

VINSAR bierze pełną odpowiedzialność nie tylko za jakość zastosowanych urządzeń i materiałów, ale również za wykonanie. Jest to możliwe dzięki temu, że autoryzowane ekipy montażowe wykonują prace dokładnie według naszych wskazań i standardów. Dzięki temu Klient unika najczęstszych problemów, które towarzyszą budowie, czyli zrzucaniu winy za niepoprawne funkcjonowanie poszczególnych elementów na inne ekipy wykonawcze.

VINSAR dzięki autoryzowanym ekipom montażowym daje Klientom pełną gwarancję poprawności wykonania instalacji i zapewnia jakość niezbędną do bezawaryjnego funkcjonowania instalacji przez wiele lat. Klient kontaktuje się jedynie z firmą VINSAR, a reszta prac jest koordynowana w imieniu Klienta, co odciąża go i pozwala na spokojne przyglądanie się postępom prac.

Odbiór prac z gwarancją poprawnego funkcjonowania

Klient nie musi być ekspertem w zakresie technicznym. To VINSAR gwarantuje poprawność wykonywanych prac. Jesteśmy odpowiedzialni za finalny odbiór prac od każdego autoryzowanego wykonawcy. Dlatego Klient zyskuje pewność, że wykonane prace instalatorskie zostaną odebrane jedynie w sytuacji, kiedy przejdą pozytywną procedurę weryfikacyjną naszych specjalistów.

Minimalizuje to możliwość popełnienia jakichkolwiek błędów na etapie montażowym, ponieważ wykonywane prace instalatorski są szczegółowo kontrolowane na bieżąco, a pojawiające się problemy są niezwłocznie rozwiązywane. Dzięki temu końcowy odbiór jest ostateczną formalnością, która daje pewność, że instalacje zostały wykonane właściwie.

Serwis z dedykowanym opiekunem

Traktujemy Klientów w sposób partnerski, dlatego też nie kończymy naszych relacji po wykonaniu instalacji. Zapewniamy serwis do wykonanych przez nas prac. Klient nie musi pamiętać o zbliżających się terminach przeglądów. To my przypominamy o terminach cyklicznych sprawdzeń instalacji oraz urządzeń centralnych, tak aby instalacje miały najwyższą sprawność i aby nie zaskoczyły nas niespodziewane awarie.

Serwis VINSAR zapewnia cykliczne przeglądy i konserwacje oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Klient zyskuje dzięki temu pewność, że instalacja centralnego ogrzewania będzie doskonale przygotowana do sezonu grzewczego, a system klimatyzacji sprawdzi się podczas najbardziej upalnych dni. Serwis VINSAR to gwarancja, że instalacje znajdują się we właściwych rękach. 

W celu rejestracji produktu lub przekazania nam zgłoszenia serwisowego przejdź na podstronę "Serwis".

Zapytaj o bezpłatne doradztwo

Odwiedzimy Cię w dogodnym terminie.